Rekreacja rowerowa

Rekreacja rowerowa na słonecznym południu Austrii

Karyntia to prawdziwy raj dla rowerzystów typowo rekreacyjnych – ma w ofercie 1300 km dobrze oznakowanych tras wzdłuż rzek, wokół jezior i miast. A jeżeli ktoś nie chce albo nie powinien się męczyć, może skorzystać na bardziej wymagających trasach z e-bike’ów.

Trasy takie, jak certyfikowany przez ADFC 5-gwiazdkowy Drauradweg, Via Carinzia w tzw. słonecznym zakątku Karyntii, pętla wokół 5 jezior albo trasa Alpe-Adria-Radweg prowadząca z Salzburga przez Karyntię nad Adriatyk – oto gwarancje intensywnych przeżyć w otoczeniu niepowtarzalnych gór i alpejskich jezior.

Łagodny, słoneczny klimat to jedno. Dodatkowym argumentem, przemawiającym za wyborem Karyntii na urlop rowerowy, są liczne firmy partnerskie zajmujące się wszechstronną obsługą rowerzystów, którzy w takich warunkach mogą bez przeszkód cieszyć się życiem.

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy