Rowerem po
słonecznej stronie Alp

W Karyntii sezon na rower zaczyna się wcześnie. Już pod koniec marca miłośnicy rowerów górskich, elektrycznych i szosowych, a także rowerzyści czysto rekreacyjni pojawiają się na licznych ścieżkach, trasach, rundach i trailach. Co łączy ich wszystkich? Szeroki uśmiech na twarzach. Bo na rowerze w Karyntii 3 rzeczy są zawsze obecne: niesamowite widoki na góry, regionalna alpejsko-adriatycka kuchnia oraz częsta sposobność, by wskoczyć po odświeżenie do jednego z karynckich jezior. Karyntia to kraj dla tych, którzy cenią dobrą ofertę rowerową, bliskość natury, pyszne jedzenie i idealną pogodę.

Tu znajdziesz swoją ulubiona trasę rowerową

Odkryj słoneczną stronę Alp
Aktywny urlop w otoczeniu wspaniałej panoramy gór i jezior, niezapomniane przeżycia na łonie natury i jedyna w swoim rodzaju różnorodność obszaru alpejsko-adriatyckiego. To idealne miejsce, aby spędzić urozmaicone wakacje. Karyntia – It's my life!

Zobacz video i znajdź inspirację

Tour de Kärnten

Stone Valley

Flow Trails Kärnten

Kopein Trail

To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy