Rowerem po
słonecznej stronie Alp

Dzięki śródziemnomorskiemu klimatowi riderzy MTB i „zwykli” rowerzyści wyruszają na karynckie trasy już pod koniec marca. Rower górski, szosowy czy trekkingowy – to właściwie obojętne. Niezależnie od typu używanego sprzętu goście mogą być w Karyntii pewni, że będą im zawsze towarzyszyć piękne widoki gór i jezior, zapachy regionalnej kuchni alpejsko-adriatyckiej i pokusa wykąpania się w którymś z ciepłych i czystych jezior.

Najdłuższa na świecie trasa Flow Country Trail Petzen na południu Karyntii? Atrakcyjna wyprawa MTB po trzech państwach z Villach-Faaker See? A może 10-kilometrowe trasy trailowe wokół Millstätter See albo przecinająca Karyntię i wyróżniona pięcioma gwiazdkami przez ADFC trasa wzdłuż Drawy? W Karyntii serce na pewno zabije mocniej wszystkim fanom dwóch kółek. Także w regionie Wörthersee czekają perfekcyjnie przygotowane, wielokilometrowe trasy. Nasza rada: wypróbujcie koniecznie nową trasę MTB nad Weißensee!

Kolarstwo szosowe
Kolarstwo szosowe – po szosach pośród gór i jezior
 
To enhance your user experience, we have implemented cookies on this website. By using our site, you agree to our use of cookies. Further details can be found in our Data Privacy Policy